Spektakl u Torinu! Juventus 3:3 Parma.

Nakon sjajne utakmice u Barceloni u La Ligi, svjedoci smo još jedne odlične utakmice koja se odigrala u Torinu. Naime, u utakmici Juventusa i Parme mogli smo vidjeti odličnih šest golova, ali bez pobjednika.

U 22. kolu italijanske Serie A u okršaju Juventusa i Parme vidjeli smo šest fantastičnih golova, ali bez pobjenika. Iako je Juventus lider na tabeli jedna Parma im se uspjela suprostaviti, te im postići 3 pogotka, ali i Atalanta je u okviru Coppa Italia pobijedila Juventus sa 3:0.

Sve je počelo u 36. minuti kada je Ronaldo na asistenciju Matuidija poslao loptu u mrežu, jedva, ali je uspio. Na odmor se je otišlo sa rezultatom 1:0 u korist Juventusa.

U 62. minuti odličan napad Juventusa, Miralem Pjanić pada u 16 metara, ali do lopte stiže Mario Mandžukić koji šalje loptu do Ronalda, ali je on nije fino zahvatio glavom, te je loptu odbio samo do Ruganija, koji fantastično postiže pogodak.

Nije gostima dugo trebalo da smanje prednost Juventusa, već u 64. minutu postižu pogodak i vraćaju se na samo jedan gol zaostatka, ali u 66. minuti Ronaldo opet vraća prednost Juventusu na +2.

Tek tada je nastupio pravi haos. Jedan “veteran” nogometa postiže svoj prvi gol na utakmici. Riječ je o odličnom Gervinhu. Zahvaljujući Gervinhu su podijeljeni bodovi u Torinu koji je u 93. minuti postigao pogodak za izjednačenje.